آرشیو اینترنتی یوسف اباذری

بازدیدکننده عزیز این وبلاگ تلاشی است برای تهیه آرشیوی از مطالب اینترنتی مربوط به دکتر یوسف‌علی اباذری، استاد جامعه‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران. این آرشیو اینترنتی صرفاً محلی است برای گردآوری نوشته‌ها و متون مربوط به وی و در انتخاب این مطالب سلیقه خاصی اعمال نمی‌شود. تمام مطالب با ذکر منبع نقل قول می شوند و انتشارشان در این آرشیو به معنی تائید محتوای هیچ یک از آنها نیست. در صورتیکه از مطالب، اخبار یا نوشته های مربوط دکتر یوسف اباذری آگاه می‌شوید، خوشحال می‌شویم که با ارسال لینک آن

هزارگونه سخن در دهان و لب خاموش

این مطلب که از وبلاگ علی بزرگیان (فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه علامه طباطبایی) نقل می شوند (طبق ارجاع نقل کننده) در تاریخ 21 اردیبهشت 1389 در دوره تازه روزنامه شرق که انتشار آن از اواخر سال 1388 آغاز شد، منتشر شده است. مناسبت انتشار این مطلب مراسم نکوداشتی بوده که در تاریخ 19 اردیبهشت 1388 در تالار ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برای یوسف اباذری ترتیب داده شده بود. 

 

وقتی خبر آمد که قرار است برایاش مراسم نکوداشت برگزار شود، چندان جدی گرفته نشد چراکه در سالهای اخیر بارها تصمیم به برگزاری این مراسم شده بود، اما هربار به دلیلی برگزار نشد. که در این میان بیشتر خود او اصرار میورزید که چنین مراسمی انجام نشود. اما سرانجام این اتفاق عصر یکشنبه 19 اردیبهشت افتاد؛ که به قول مجری برنامه ترس برگزاری این مراسم ریخته شد.

ادامه مطلب   
نویسنده : علی رفیع ; ساعت ٦:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۸
تگ ها : اخبار